Affordable Health Care Is Better for You

לעתים קרובות אני מתנגד לאורתודוקסיה … למשל בשווקים ובהצגות השקעה ספציפיות.

אני מתאים למצב הזה יפה, במיוחד כשמדובר בצרות מדיניות ציבורית. לדוגמא, אני סותר את הטיפול בכושר.

חירות אישית? איננו חופשיים יותר לבחור את הרופאים האישיים שלנו במסגרת תכניות ביטוח לא ציבוריות מקסימליות, מכפי שאנו נמצאים מתחת למכשיר שאינו נשוי.

ביורוקרטיה בלתי ניתנת לחשבון? מנהלי ארגון הביטוח נוראיים באותה מידה שהרשויות משתנות.

סובסידיות יקרות? אם אתה מקבל את הכיסוי שלך מהעסק העסקי שלך, אתה מקבל סבסוד מס מסיבי. יתרון הכיסוי שלך לא תמיד ממוס, אם כי הוא חלק שווה להחזר שלך כמו המשכורת שלך. Sadaqah Jariyah

אבל הבעיה הגדולה מבחינתי היא שזו: הברכות הכלכליות של קבלת שירותי בריאות במחיר נמוך עולות על ההאשמות.

הנה המקרה שלי … ואני צריך להכיר בכך שהוא חזק בעיניך.

איך הגענו לכאן?

בארה”ב אין “גאדג’ט” של שירותי בריאות.

מה שקידמנו מעסקה בין עובדי הרכב המאוחדים ליצרניות הרכב בדטרויט בשנות התשעים הארבעים המאוחרות. עובדים יכלו לקבל תשלום של ירידה בשכר במקרה שקיבלו ביטוח בריאות זול בכרטיסיית המעסיק.

אך איש לא ציפה שעסקה זו תהיה נצחית. הם הניחו כי אזרחי ארה”ב שלאחר המלחמה, שרבים מהם הקריבו זה עתה כדי לשמור על חירויות ארצם, עשויים במוקדם או במאוחר לקבל שירותי בריאות הנתמכים על ידי הממשלה כדי להנחות את המכשיר האישי.

אבל זה לא קרה. במקום זאת, מכונת הביטוח הכוללת של התאגיד התרבה ​​עד שהגנה על כל הענפים. בסופו של דבר, תוכניות המסובסדות על ידי הרשויות כמו Medicare ו- Medicaid הופיעו כדי למלא את החסר עבור אלה ללא משרות: מובטלים (Medicaid) ופנסיונרים (Medicare).

אז גם מבני הארגון וגם מבני הרשויות התבצרו באמצעות תחביבים ייחודיים.

לצורך פיזור המניעים – למעשה, למעסיקים, עובדים, מבטחים ומפעל הבריאות לא היה שום תמריץ לרסן את המחירים והפרמיות – המערכת הגיעה למצב שלארה”ב יש אחת התוצאות הבריאותיות הגרועות ביותר של כל המדינות שהתפתחו. ס. א ..

והחיוב הטוב ביותר של הרס כספי בגלל תשלומים רפואיים.

בביטויים אחרים, ה”גאדג’ט “של טיפולי הכושר שלנו הוא מבולגן של תיקונים קצרים ותיקונים נגדיים שהפכו קבועים בשל העובדה שאף אחד לא ירצה להסכים על משהו אחר.

זה פוגע בכלכלה שלנו בצורה הוגנת.

ארה”ב מוציאה יותר מהתוצר המקומי הגולמי (תוצר) על טיפולי כושר מכל ארה”ב אחרת – 16%. אך תוצאות אחרות של המערכת הפיננסית של מכשיר הכיסוי הארגוני שלנו מורידות את התוצר שלנו מתחת ליכולתו. בואו נזכור 3.

נעילת משרה: בני אדם רבים לוקחים ושומרים על עבודות משום שהם מקבלים ביטוח בריאות. הם חיים במשרות אלו יותר ממה שהיו עושים אחרת. גישה זו הכוללת ניידות התהליכים במערכת הכלכלית בארה”ב היא ירידה, אשר מערערת את יעילות שוק העבודה.
עלויות נמוכות יותר של יזמות: בארה”ב יש את העלויות הנמוכות ביותר בהקמת מעסיקים האחרונה בעולם המפותח, והיא הולכת ומחמירה. הסיבה לכך היא שהקמת מיזם כאן היא מסוכנת יותר מאשר במקומות בינלאומיים שונים … כי עד שהיא הופכת לרווחים נהדרים, אינך מצליח לשלם עבור ביטוח רפואי. בני אדם צעירים המובילים בחייהם אינם מתחילים בתאגידים בגלל זה, מה שפוגע בהקדמת פעילות.
פרישה מאוחרת ושוק משימות פגיע: אנשים מבוגרים נוטים לחיות ממקום עבודתם זמן רב יותר בארה”ב כדי להמשיך לקבל כניסה לסיקור הארגון. המשמעות היא פחות שטח לעובדים צעירים יותר, ולהשאיר אותם בתעסוקה נמוכה ולא לטובת אפשרויות המקצוע הארוכות שלהם.
בנוסף לארבעה טריליון דולר של מחירים ישירים שנתיים, בדרך של הערכות מסוימות, אלמנטים לא מתפקדים אלה של מכונת הכושר שלנו מעריכים את המערכת הפיננסית האמריקאית 3 עד 5% מהתוצר בכל שנה.
האם אתה יכול להרשות לעצמו כביש מהיר פרטי?

אז האם העדפה לכמה סוגים של עזרה ציבורית לטיפולי כושר היא “סוציאליסטית”? בְּקוֹשִׁי.

כך אני רואה את זה: לשירותי הבריאות יש תוצאות ענקיות של מערכת פיננסית לגאדג’ט הכביש הכפול, לגאדג’ט הצדק ולהגנה הלאומית.

כל אחד גדול מסכום חלקיו. אם הם מבוצעים נכון, “טובין ציבוריים” כאלה תורמים תוספת לפעילות פיננסית מכפי שהם גובים. אם אתה מנסה לעשות את הדברים האלה בנפרד, אתה מקריב הרבה מאוד דינמיות כלכלית.

הטיעון המקובל, בדרך, הוא שמספר הבריאות הציבורי מוגדר בקיצוב. אנו שומעים סיפורי אימה על קנדים או בריטים באינספור תורים לטקטיקות מדעיות. (כמובן, מתחת לגאדג’ט שאינו ציבורי, יכול להיות שיש גם קיצוב … במקרה שלא תוכלו למצוא את הכסף עבורו, אינכם נמצאים בתור בשום פנים ואופן).

אך שירות הבריאות הלאומי של בריטניה אינו תמיד האלטרנטיבה הפשוטה ביותר.

למדינות רבות, יחד עם מרבית המדינות האמריקאיות הלטיניות המועדפות על ידי גמלאים בארה”ב, יש מערכות היברידיות. המקסימום שאינו יוצא דופן הוא שיש ציבור

Leave a Reply