Tomato Ice Cubes

מעולם לא נראה או שמעתי על קוביות קרח עגבניות? ובכן, ברגע שתשתמש בהם, אולי תאהב כמה הם קצרים וחלקים ליצור את התועלת שבבישול איתם. בחר חברה, עגבניות בשלות מהדשא שלך או רכש את סוג העגבנייה שאיתה אתה רוצה לבשל. שטפו אותם במים, אולם נעלמו על הקליפות והגבעולים. ממלאים סיר מחצית עד 3 רבעים עם מים ומביאים כמעט לרתיחה. מיצים סחוטים

זרוק פנימה כמה עגבניות והכין ארוחת ערב לדקה, או עד שהקליפות מתחילות להתקלף. הוציאו את העגבניות בעזרת מלקחיים והניחו שטוח על צלחת או יריעת עוגיות כדי להתקרר מספיק כדי שתוכלו לגעת בהן. תלוי במספר העגבניות שקיבלתם, כדאי לכם לעשות הרבה מנות. אתה יכול גם לחמם את המים בתוך המיקרוגל, אם תחליט על כך; סחבו את המים כמעט לרתיחה וזרקו מהמיקרוגל והניחו את העגבניות על המים המחוממים. אתה יכול גם לרצות להחזיר את המים לחימום חוזר כשיש לך הרבה עגבניות.

הסר את הקליפות, הגבעולים ופשוט את מרכז השיא של העגבנייה. קוביות ומניחות במגש קוביות קרח ריק. זה עובד נהדר ללחוץ על העגבניות קלות כדי לאפשר למיץ להתמלא בכל האזורים, כך שיהיו לך קוביות עגבניות מלאות. כשממלאים מגש, קירב אותו למקפיא עד שהעגבניות קפואות לחלוטין (זה יכול לקחת כמה שעות או ביום אחד).

כשהם קפואים לחלוטין, קחו את הקוביות והניחו אותם בתוך שקית מקפיא או קופאת מקפיא לבחירתכם. תווית עם שם ותאריך של האובייקט.

שימושים לקוביות קרח עגבניות:

הוסף לצ’ילי, תבשילי קדירה, רוטב ספגטי, כריכי סלופי ג’ו או כל מנה שתרצה טעם ומרקם עגבניות טריים. הגורם הגדול בקוביות הוא שאתה מעלה את הכמות הרצויה ואין צורך להפשיר לפני שתכלול על המנה שלך. פשוט מיקמו כמה קוביות בזמן שתוסיפו את החומרים השונים ותבשלו עד להכנה להגשה.

אם יש לך מתכון שדורש עגבניות משומרות בקוביות, אתה יכול להעריך כמה קוביות עשויות להיות שוות ל- עוז. בתוך הפחית ולהפשיר את הקוביות הרבות ולהוסיף למתכון שלך.

הם מציירים פסטה מבושלת באיכות גבוהה, עם בזיליקום נוצץ או רוטב פסטו. מוסיפים למרקים ולתבשילים.

אם אתם חווים כוס מיץ עגבניות ללא קרח – הוסיפו קוביות מרובות במיץ העגבניות שלכם וזה יוסיף טעם טרי וכמה חתיכות עגבנייה לכוס שלכם. זה עשוי גם להיות ציורים נפלאים בפעם הבאה שתארחו ארוחת בראנץ ‘ותגישו משקה בלאדי מרי.

בתחילת עונת הגידול של הדשא, אם נותרו לכם עגבניות חסרות ניסיון, תוכלו לקובץ אותן בצורה שווה זו ולהכין קוביות. הם מוסיפים טעם ומרקם מהשורה הראשונה על המתכונים המועדפים עליכם.

הערה: זכור לאחסן את עורות וגבעולים שהסרת. הוסף אותם לערימת הקומפוסט שלך לבד אורגני.

למד המלצות לחיסכון במזומן, פתרונות ניקיון מתוצרת עצמית, טיפולים ביתיים ישנים, הצעות לניקוי ביתי ונתוני מיחזור. גאדג’טים ביתיים רבים הם מרכיבים טבעיים מרובי סיבות, ידידותיים לצרכן, העשויים לספק קיום חדש למשהו וינטג ‘ולבוש. אתר זה מקוון משמש לדיבור עובדות מועילות למי שמנסה לחזור ליסודות. נצל את מה שיש לנו וחווה את ההנאות הקלות שבחיים הרגילים. בין אם אתה חדש ברעיון זה או ותיק מנוסה באורח חיים חסכן – אתה יכול לאתר אסטרטגיות שימושיות, מאמרים ועצות לשילוב בכל הרגיל שלך. לצפייה במאמר זה יחד עם דרך לצלם תמונות, אנא היכנס לחלק המאמרים באתר האינטרנט שלי במדור רעיונות למטבח ולמטבח. בזמן שאתה שם, התנסה בעוד מאמרים יצירתיים ואינפורמטיביים רבים אחרים על רעיונות למחיה גבוהה יותר.

Leave a Reply